Informacje z Gliwic, o Gliwicach

Miasto okiem mieszkańca

Korek gigant na Pyskowice

Napisany w dniu

   Pilna informacja dla tych wszystkich którzy zmierzają właśnie ulicą Toszecką w Pyskowic na wysokości wiaduktu zderzyły się dwa samochody, korek obecnie sięga około 2 kilometrów, obecnie kierowcy czekają tu około 30-50 minut. Prawdopodobnie doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Więcej szczegółów niebawem.   

AKTUALIZACJA [15:50] Jak wynika z komunikatów policyjnych na wiadukcie na Toszeckiej doszło jedynie do kolizji dwóch samochodów, a korek wynika raczej z olbrzymiego natężenia ruchu w tym miejscu o tej porze. Według informacji od naszego reportera korek nadal utrzymuje się na długości około 2 kilometrów.

AKTUALIZACJA [16:00]  INFORMACJA OD GLIWICKICH POLICJANTÓW – w zdarzeniu brały udział 3 samochody, ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo. 

AKTUALIZACJA [16:30] Mamy filmik nagrany na miejscu przez Wojtka (Wojciech Pajdzik), jak widać nie była to raczej zwykła kolizja. Ruch nadal kierowany jest wahadłowo. 

AKTUALIZACJA [16:45] Na miejscu nadal pracują policjanci a ruch odbywa się wahadłowo, ze względu na mniejszą ilość osób jadących w kierunku Pyskowic i Gliwic korek nieco się zmniejszył. Z informacji podanych przez Radio CCM wiemy iż 2 osoby trafiły do szpitala a jeden z kierowców bez obrażeń pozostał na miejscu. Do zdarzenia doszło w momencie gdy jeden z samochodów próbował skręcić w ulicę Ziemięcicką, niestety został uderzony przez pojazd jadący za nim, w efekcie znalazł się na przeciwległym pasie, którym  ze znaczną prędkością poruszał się inny samochód, doszło do zderzenia. 

AKTUALIZACJA [17:45] Droga została całkowicie udrożniona. 

0 0 votes
Article Rating
 
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Drogi w Gliwicach

Korki, objazdy, przejazdy oraz ciekawostki z Gliwickich dróg.

Rekreacja

Miejsca w których Gliwiczanie odpoczywają.

Miasto

Co się dzieje w mieście, o czym powinniśmy wiedzieć?

Urząd

Problemy, podpowiedzi, ułatwienia - sprawy w Urzędzie

Firmy w Gliwicach

Duże, średnie, mniejsze - firmy warte uwagi w Gliwicach.

Mistrzowie parkowania

Prawdziwi mistrzowie parkowania na parkingach w Gliwicach