Informacje z Gliwic, o Gliwicach

Miasto okiem mieszkańca

Mistrz parkowania – Radiowóz

Napisany w dniu

   Od małego pamiętam jak Pani w szkole opowiadała o tym, każdy Policjant czy Strażak powinien zwłaszcza na służbie dosłownie „świecić przykładem” dla innych. Właściwie do dziś kieruję się zasadą, że panowie policjanci powinni swoim zachowaniem wyznaczać sposób działania dla innych. Niestety coraz częściej dochodzę również do wniosku, że Pani ze wspomnianej wyżej szkoły trochę mnie zawiodła w swoim myśleniu. Pomijam już sytuacje w których policjanci paralizatorem doprowadzają obywatela tego kraju do śmierci. Są przecież wyjątki od reguły. Dziś jednak osobiście byłem świadkiem jak parkuje część policjantów w naszym mieście: 

Policyjny radiowóz został tak zaparkowany, że problemy z właściwym usadowieniem się w swojej szufladce miał kierowca innego samochodu osobowego. Dodam tylko, że przed nim trzy inne, większe pojazdy próbowały się tam zmieścić: 

Zdjęcie zostało zrobione tuż pod budynkiem ZUSu w Gliwicach a tu jak wiadomo każde miejsce jest na wagę złota. Dlatego bez wahania umieszczamy owego kierowcę-policjanta umieszczamy w naszej galerii „miszczów parkowania” 😉 

0 0 votes
Article Rating
 
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Drogi w Gliwicach

Korki, objazdy, przejazdy oraz ciekawostki z Gliwickich dróg.

Rekreacja

Miejsca w których Gliwiczanie odpoczywają.

Miasto

Co się dzieje w mieście, o czym powinniśmy wiedzieć?

Urząd

Problemy, podpowiedzi, ułatwienia - sprawy w Urzędzie

Firmy w Gliwicach

Duże, średnie, mniejsze - firmy warte uwagi w Gliwicach.

Mistrzowie parkowania

Prawdziwi mistrzowie parkowania na parkingach w Gliwicach