Informacje z Gliwic, o Gliwicach

Miasto okiem mieszkańca

Linia A4 – objazd

Napisany w dniu
Komplikacje związane z remontami i przebudowami dróg w Gliwicach to temat wszystkim mieszkańcom dobrze znany. Cieszymy się, gdy drogowcy oddają do użytkowania nowe fragmenty dróg, podobnie jest w przypadku remontowanych odcinków. Tu trzeba jadnak uzbroić się w cierpliwość, bo żeby było kiedyś lepiej najpierw musi być trudniej. Tym razem tymczasowa organizacja ruchu pojawiła się na ul. Siemińskiego (dawna Wieczorka). Komplikacje związane są również z kursowaniem poszczególnych linii autobusowych. Od poniedziałku 12 Marca linia A4 jeżdżąca na co dzień ul. Siemińskiego, jedna z najważniejszych i zarazem najtłoczniejszych linii w Gliwicach, jeździ nową, odmienioną trasą. Po obsłudze przystanku Plac Piastów autobus jedzie na Plac Piłsudskiego a nie jak do tej pory. W związaku ze zmianami pasażerowie powinni przygotować się na zmiany. 
 
W STRONĘ TEATRU – po postoju na przystanku „Plac Piastów”, autobusy jadą ulicami: Zwycięstwa, Wyszyńskiego (postój na Placu Piłsudskiego), Powstańców Warszawy, Jasnogórską, Daszyńskiego (postój na tymczasowym przystanku „Gliwice Jasnogórska”), do włączenia się na trasę rozkładową na przystanku „Gliwice Kościuszki”. 
 
W STRONĘ PLACU PIASTÓW – Po zatrzymaniu się na przystanku „Gliwice Jasnogórska” autobusy jadę dalej ulicami: Daszyńskiego, Jasnogórską, Powstańców Warszawy, Wyszyńskiego (Gliwice Plac Piłsudskiego), Dworcową, Dolnych Wałów i Zwycięstwa, do włączenia się na rozkładową trasę na przystanku „Gliwice Zwycięstwa”
 
Szacunkowy czas obowiązywania objazdu to jeden tydzień. 
0 0 votes
Article Rating
 
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Drogi w Gliwicach

Korki, objazdy, przejazdy oraz ciekawostki z Gliwickich dróg.

Rekreacja

Miejsca w których Gliwiczanie odpoczywają.

Miasto

Co się dzieje w mieście, o czym powinniśmy wiedzieć?

Urząd

Problemy, podpowiedzi, ułatwienia - sprawy w Urzędzie

Firmy w Gliwicach

Duże, średnie, mniejsze - firmy warte uwagi w Gliwicach.

Mistrzowie parkowania

Prawdziwi mistrzowie parkowania na parkingach w Gliwicach